Mis asi on Šabloonraamat?

Šabloonraamat - uus viis, kuidas valmistada ilusat fotoraamatut paari minuti jooksul, valida välja konkreetne piltide arv, pärast seda asetada pildid šabloonraamatusse - ja album ongi valmis! See kõik on võimalik nii lihtsalt ja kiiresti, sest šabloonraamatusee on juba paigaldatud kenad taustad, kujundatud kaaned, pildiaknad ja tekstikohad!

Šabloonraamatus on võimalik lisada lehekülgi, kuid piltide paigutust pole võimalik muuta! See-eest võib lisada tekstivälju, raame ja dekoratsioone!


 

Fotokaaned - iga šabloonraamatu puhul saab kasutada vastavalt teemale kujundatud fotokaasi, olenevalt teemast, on mõnedele fotokaantele ka võimalik paigutada oma foto. Fotokaantele saab lisada ka teksti.

Paber on oluline fotoalbumi põhiosa. Albumi.ee pakub teile kvaliteetset paberit, mis tagab  fotoalbumi pika eluea. Pakume valikus kahte paberitüüpi teie fotoalbumi loomiseks:

 

Standard paber

Klantspaberi efekt Teie albumile

Paberi paksus: 170g/m2


Deluxe paber

Kõrgkvaliteetne paber, millel Sinu fotod näevad välja kirkamad ja loomulikumad.

Paberi paksus: 200g/m2

Paberi lamineerimine

Vali lamineeritud paber ja Sinu fotoraamat näeb välja nagu uus isegi 10 aasta pärast. Lamineeritud albumi lehed on väga purunemiskindlad, nad praktiliselt ei kortsu ja juhul, kui määrduvad, saab neid lihtsalt puhastada niiske lapiga.

Pakume kahte tüüpi paberi lamineerimist:


Läikiv lamineeritud paber - vali klantspaberi lamineerimist et anda oma albumile klantsefekti. Klantslaminaadiga kaetud lehed annavad Sinu piltidele rohkem kontrastsust.

Matt lamineeritud paber - vali matt  paberi lamineerimist ja fotoraamatu lehed näevad välja kui paberil trükitud, albumil on kõik  lamineeritud paberi omadused. Kliendid ütlevad, et seda tüüpi laminaat näeb välja "rahulikum".