Mis asi on Fotoraamat?

Kas juhtub vahel nii, et Teil on palju pulma-, reisi-, juubeli- ja lastepilte? Ning kõik nad on laiali erinevatel diskettidel, mälupulkadel jateistel elektroonilistel andmekandjatel?

Kõige parem lahendus on tellida fotoraamat!

 Fotoraamat on tõeline raamat-fotoalbum, mis koosneb Teie fotodest ja millel on originaalne, Teie enda loodud disain ja sisu, kui paigutate fotod leheküljele nii, nagu Teile meeldib, ja lisate fotode juurde kirjeldused, et ise mäletada ja et teistel oleks selge, mida see foto Teile tähendab. Tegemist on kvaliteetse fotoraamatuga, tema valmistamine toimub trükikojas, köitmiseks kasutatakse pehmeid või kõvasid kaasi. Teie fotod trükitakse digitaalselt otse fotoraamatu lehtedele (kattega paber) ja köidetakse nagu tõeline raamat.

 

Fotoraamat, kõvas köites – sellises raamatus säilivad Teie mälestused pikaks ajaks ja kindlalt. Omaenda raamatut kujundades on Teil võimalik ka suurust valida: A5-, A4- või A3-formaat (horisontaalne või vertikaalne) või fotoraamat mõõtmetega 30 x 30 cm.

 

Te võite valida ühe meie pakutud standardse kaanekujunduse või kujundada ise oma fotokaane – individuaalselt vormistatud kaane. Fotoraamatu kaanepildi (nii esi- kui tagakaane) võite teha erineva, lisades ühe või mitu fotot, endale meelepärase teksti ja tausta.


 

 

 

Standardkaaned - vali standardkaaned, ja saad kõvakaanelise albumi, ühes 9 värvist:

Fotokaaned - Vali fotokaaned ja Sinu fotoraamat näeb välja eriti elegantne! Selline album on ainult Sinul.

 

Võite teha oma fotoraamatu huvitavamaks, kasutades lehe taustaks millist tahes pakutud värvide-, piltide- või oma galerii piltide hulgast.

 

Aken – akent saab lisada standardsetele kõvadele kaantele ja see loob lõpetatuse mulje. Läbi akna on näha fragmenti esimesel leheküljel olevast fotost, Te saate näha, fotosid millise sündmuse või teema kohta see fotoraamat sisaldab.

 

Pidage meeles! Kui oma fotoalbumi kujundamise käigus Te mõistsite, et soovite teistsugust suurust, ärge muretsege, Te saate suurust igal ajal muuta, kui klõpsate fotoraamatu mõõtmetele!


 

Valige paber, millele fotoraamat trükitakse:

Standardne paber – 170 g/m2 (tavaline kontoripaber on 80 g/m2), kattega klantspaber igapäevaste fotode tarbeks.

 

Deluxe paber – 200 g/ m2,eriti valge katteta matt paber nõudlikule kliendile – Teie fotod on erksamad ja värvide üleminek jääb parem.


 

 
 

Lehtede lamineerimine:

Lehtede lamineerimine tähendab juba valmistrükitud lehtede lamineerimist, ehk siis õhukese kilega katmist, see annab fotoraamatu lehtedele väga väärtuslikke omadusi:

 - Lehed ei kleepu kokku. Meie katsed näitasid, et lamineeritud lehti võib lehitseda tuhat korda või enamgi, ja nad näevad ikka välja kui uued. Seda tõestavad meie fotoraamatute näidised, mis on olnud paljudel näitustel.

 - Lehti on kerge puhastada. Kas pole tuttav olukord: lehele sattus koogitükike või katsus keegi seda mustade kätega, ning raamat, kaart või mingi dokument on jäädavalt rikutud? Kui valite lehtede lamineerimise, ei pea Te enam kartma, et raamat satub laste kätte või pillab keegi külalistest sellele kogemata tükikese kooki. Tänu tugevale kilekattele saate fotoraamatu määrdunud lehti alati niiske lapiga puhastada. Teie fotoraamat jääb alati puhtaks!

 

Valige üks kahest lamineerimise viisist:

Läikiv laminaat lisab Teie fotodele täiendavat kontrasti, ning neis talletatud mälestused muutuvad veelgi erksamateks: rohi rohelisemaks, taevas sinisemaks ja roosid punasemaks.

Mati laminaadi ja paberi vahel on raske vahet teha: Teie fotoraamatus jäädvustatud mälestused on elegantselt matid, salapärased ja rahulikud.Miks fotoraamat? 

Pidage meeles! Albumi.lv säilitab kõik tellitud ja pooleli olevad fotoraamatud. Te võite neid ka hiljem tellida, tähtis on, et oleksite registreeritud klient.

 

 

 

Näidake sõpradele!

Ärge olge peidus! Olge oma saavutuste üle uhke ja näitake fotode elektroonilist versiooni oma sõpradele, saates neile e-posti teel lingi enda kujundatud fotoalbumile, või avaldage see oma Facebook profiilis. Nüüd saavad Teie albumit näha ja hinnata kõik Teie sõbrad, kes loevad, mida Te kirjutate! Teil on vaja vaid klõpsata nuppu

 

või siis oma profiilis, alustatud või täidetud tellimuste kõrval vajutada “Avalda”.

 

Pidage meeles! Seda saab teha tasuta, Te ei pea isegi kujundatud fotoraamatut tellima.


 

Teil kindlasti on talletatud ilusaid mälestusi, säilitage neid nende väärtusele vastavalt – fotoraamatus!